Čas na serveru 22:40:54

Václav Kozák
Kněževes

Id: 112104

Kněževes

  •  / Kněževes / Václav  Kozák
  •  / Kněževes / Václav  Kozák
  •  / Kněževes / Václav  Kozák
  •  / Kněževes / Václav  Kozák

olej/plátno, rozměr 62,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, popsáno, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1261x

Vyvolávací cena:
2 200

6 000