Čas na serveru 22:47:57

Václav Kozák
Petrovické údolí za Hostivaří

Id: 1227

Petrovické údolí za Hostivaří

  •  / Petrovické údolí za Hostivaří / Václav  Kozák

olej/karton, rozměr 34 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, v horní části malba drobně poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1840x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300