Čas na serveru 21:41:57

Václav Kozák
Pohled na Pražský hrad

Id: 58901

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Václav  Kozák

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, řidší malba, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2208x

Vyvolávací cena:

4 003