Čas na serveru 18:04:56

Václav Kozák
Praha

Id: 316405

Praha

  •  / Praha / Václav  Kozák
  •  / Praha / Václav  Kozák
  •  / Praha / Václav  Kozák
  •  / Praha / Václav  Kozák

olej/plátno, rozměr 59 x 70 cm, značeno vpravo dole, obraz věnován Vilému Mandlíkovi viz štítek na rámu, lehce poškozený rám, volné plátno

zobrazeno: 1368x

Vyvolávací cena:

10 700