Čas na serveru 14:13:41

Václav Kozák
Pražské panorama

Id: 97506

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Václav  Kozák

olej/plátno, rozměr 52 x 76 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 2004x

Vyvolávací cena:

15 500