Čas na serveru 14:12:41

Václav Kozák
Pražský motiv

Id: 426002

Pražský motiv

  •  / Pražský motiv / Václav  Kozák

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 578x

Vyvolávací cena:

7 500