Čas na serveru 20:38:38

Václav Kozák
Rybník u Habrů

Id: 1251

Rybník u Habrů

  •  / Rybník u Habrů / Václav  Kozák

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz drobně poškozen, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2463x

Vyvolávací cena:
1 200