Čas na serveru 22:02:09

Václav Kozák
Zámecké schody

Id: 42802

Zámecké schody

  •  / Zámecké schody / Václav  Kozák

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 2897x

Vyvolávací cena:

19 500

Příhozy: 54