Čas na serveru 22:06:23

Václav Kozák
Zamrzlá Vltava

Id: 82314

Zamrzlá Vltava

  •  / Zamrzlá Vltava / Václav  Kozák

olej/karton, rozměr 35 x 49 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, drobně odlouplnutá barva na malbě

zobrazeno: 1615x

Vyvolávací cena:
800

3 700