Václav Kozák
Zlatá ulička
Id: 501302
olej/karton, rozměr 40 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 302x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2024,05-1,14,19,57,00
( 14.5.2024, 19:57:00 )
minimální příhoz 100 Kč
30.4.2024 | 23:33 | 2 000 Kč |