Čas na serveru 22:23:47

Václav Bartovský
Periferie

Id: 233502

Periferie

  •  / Periferie / Václav Bartovský

olej/plátno/lepenka, rozměr 26,5 x 34,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 1222x

Vyvolávací cena:
2 600

7 000