Čas na serveru 20:18:13

Václav Benedikt
Rozpůlená krajina II

Id: 374903

Rozpůlená krajina II

  •  / Rozpůlená krajina II / Václav Benedikt

olej/plátno, rozměr 110 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

zobrazeno: 1139x

Vyvolávací cena:

30 000