Čas na serveru 18:59:48

Václav Boštík.
Jdu tichou půlnocí I

Id: 344309

Jdu tichou půlnocí I

  •  / Jdu tichou půlnocí I / Václav Boštík.

suchá jehla/pastel/ruční papír, rozměr listu 35 x 25 cm, značeno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, slepotiskové razítko na listu

zobrazeno: 6256x

Vyvolávací cena:

22 000