Čas na serveru 12:30:55

Václav Boštík.
Jdu tichou půlnocí II

Id: 344310

Jdu tichou půlnocí II

  •  / Jdu tichou půlnocí II / Václav Boštík.

suchá jehla/pastel/ruční papír, rozměr listu 35,5 x 25 cm, značeno uprostřed dole, volně loženo, nerámováno, slepotiskové razítko na listu

zobrazeno: 3888x

Vyvolávací cena:

21 000