Čas na serveru 07:07:22

Kompozice linek

Id: 1503608

Kompozice linek

  •  / Kompozice linek /
  •  / Kompozice linek /
  •  / Kompozice linek /

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 17 cm, signováno uprostřed dole, datováno 93, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 1955x

Vyvolávací cena:

47 500