Čas na serveru 13:04:24

Kruh

Id: 1503609

Kruh

  •  / Kruh /
  •  / Kruh /
  •  / Kruh /

pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 11,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2911x

Vyvolávací cena:

46 000