Čas na serveru 03:55:13

Václav Boštík.
Kruh s body

Id: 292102

Kruh s body

  •  / Kruh s body / Václav Boštík.

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1984x

Vyvolávací cena:
4 800

16 400