Čas na serveru 13:21:11

Kruhová mlhovina

Id: 23603

Kruhová mlhovina

  •  / Kruhová mlhovina /
  •  / Kruhová mlhovina /

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 7463x

Vyvolávací cena:

61 100