Čas na serveru 00:33:21

Kruhová mlhovina

Id: 23603

Kruhová mlhovina

  •  / Kruhová mlhovina /
  •  / Kruhová mlhovina /

pastel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 34 cm, signováno uprostřed dole, datováno 92, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5925x

Vyvolávací cena:

61 100