Čas na serveru 10:27:15

Václav Boštík.
Mlhovina

Id: 347703

Mlhovina

  •  / Mlhovina / Václav Boštík.
  •  / Mlhovina / Václav Boštík.
  •  / Mlhovina / Václav Boštík.

pastel/papír, rozměr listu 64 x 50 cm, značeno uprostřed dole s datací, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1982x

Vyvolávací cena:

70 000

Příhozy: 84