Čas na serveru 05:19:07

Václav Boštík.
Ovál s body

Id: 294507

Ovál s body

  •  / Ovál s body / Václav Boštík.

kolorovaná litografie /papír, velikost tisku 16,5 x 22 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně popsáno, volně loženo

zobrazeno: 502x

Vyvolávací cena:

14 500