Čas na serveru 18:48:15

Václav Březina
Březová alej

Id: 361101

Březová alej

  •  / Březová alej / Václav Březina

olej/karton, rozměr 34 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 950x

Vyvolávací cena:

15 500