Čas na serveru 04:54:58

Václav Březina
Cesta lesem

Id: 74905

Cesta lesem

  •  / Cesta lesem / Václav Březina

olej/karton, rozměr 27,5 x 22,5 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1905, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1689x

Vyvolávací cena:

3 300