Čas na serveru 05:39:42

Václav Březina
Dáma v aleji

Id: 121005

Dáma v aleji

  •  / Dáma v aleji / Václav Březina

olej/plátno, rozměr 63 x 71 cm, nesignováno, zničený rám, lokálně protržené plátno, drobné oděrky v malbě viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1279x

Vyvolávací cena:

16 000