Čas na serveru 04:57:12

Václav Březina
Jabloňový sad

Id: 202801

Jabloňový sad

  •  / Jabloňový sad / Václav Březina

olej/lepenka, rozměr 21,5 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, malba mírně znečištěna, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1047x

Vyvolávací cena:

19 500