Čas na serveru 05:08:02

Václav Březina
Lávka přes potok

Id: 225109

Lávka přes potok

  •  / Lávka přes potok / Václav Březina

olej/plátno, rozměr 49 x 38 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti restaurován, rentoilován

zobrazeno: 2966x

Vyvolávací cena:

11 500