Čas na serveru 20:15:53

Václav Březina
Letní krajina

Id: 254501

Letní krajina

  •  / Letní krajina / Václav Březina

olej/lepenka, rozměr 40 x 47 cm, nezřetelně značeno vpravo dole, drobně poškozená malba, doba vzniku kolem roku 1905, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1680x

Vyvolávací cena:

11 000