Čas na serveru 17:51:43

Václav Březina
Letní krajina s potůčkem

Id: 407901

Letní krajina s potůčkem

  •  / Letní krajina s potůčkem / Václav Březina

olej/plátno, rozměr 75 x 101 cm, značeno vpravo dole, rámováno, odborně restaurováno v roce 2018, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3506x

Vyvolávací cena:
15 000

70 000

Příhozy: 56