Čas na serveru 07:26:18

Václav Březina
Na řece

Id: 232001

Na řece

  •  / Na řece / Václav Březina
  •  / Na řece / Václav Březina
  •  / Na řece / Václav Březina

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 732x

Vyvolávací cena:

29 100