Čas na serveru 04:42:13

Václav Březina
Potok v zimě

Id: 239403

Potok v zimě

  •  / Potok v zimě / Václav Březina

olej/plátno, rozměr 40 x 66 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

zobrazeno: 2218x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 62