Čas na serveru 13:26:52

Václav Březina
Slunko v lese

Id: 418101

Slunko v lese

  •  / Slunko v lese / Václav Březina

olej/karton, rozměr 34 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1607x

Vyvolávací cena:

32 500