Čas na serveru 12:23:09

Václav Březina
U malé říčky

Id: 372701

U malé říčky

  •  / U malé říčky / Václav Březina

olej/karton, rozměr ve výřezu 28,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, obraz mírně zvlněn, pod sklem zaprášeno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 5807x

Vyvolávací cena:
4 800

7 000