Čas na serveru 01:56:33

Václav Brožík
Dáma s kloboukem

Id: 143109

Dáma s kloboukem

  •  / Dáma s kloboukem / Václav Brožík

tužka/ruční papír, rozměr listu 44,5 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1847x

Vyvolávací cena:

2 800