Čas na serveru 10:59:14

Václav Brožík
Dětská podobizna

Id: 380701

Dětská podobizna

  •  / Dětská podobizna / Václav Brožík

olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3505x

Vyvolávací cena:
15 500

77 000

Příhozy: 50