Čas na serveru 22:22:43

Václav Brožík
Děvčátko v čepci

Id: 241502

Děvčátko v čepci

  •  / Děvčátko v čepci / Václav Brožík

olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, bude přiložen odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 7196x

Vyvolávací cena:
9 500

175 000

Příhozy: 85