Čas na serveru 11:05:19

Václav Brožík
Husité

Id: 1484

Husité

  •  / Husité / Václav Brožík
  •  / Husité / Václav Brožík
  •  / Husité / Václav Brožík
  •  / Husité / Václav Brožík
  •  / Husité / Václav Brožík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 16 cm, signováno monogramem vpravo dole, na zadní straně studie o rozměru ve výřezu 12,5 x 17 cm, pozůstalostní razítka, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 5183x

Vyvolávací cena:
7 500

12 000