Čas na serveru 17:20:28

Václav Brožík
Podobizna šlechtického chlapce

Id: 110703

  •  / Podobizna šlechtického chlapce / Václav Brožík

olej/plátno, rozměr 41 x 32,5 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní pečeť, značené plátno, dekorativně adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 10673x

Vyvolávací cena:
18 000

82 000

Příhozy: 57