Čas na serveru 21:41:26

Václav Brožík
Portrét umělcovy choti

Id: 14105

Portrét umělcovy choti

  •  / Portrét umělcovy choti / Václav Brožík

nesignováno, olej/plátno, rozměr 58,5 x 38,5 cm, na zadní straně přípis, volné plátno, oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, jedná se nepochybně o portrét autorovi chotě, styl práce odpovídá V. Brožíkovi

zobrazeno: 4226x

Vyvolávací cena:
13 000

88 000

Příhozy: 63