Čas na serveru 15:36:37

Václav Brožík
Portrét dívky

Id: 217207

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Václav Brožík

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, bude přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 4385x

Vyvolávací cena:
28 000

121 000