Čas na serveru 23:35:16

Václav Brožík
Portrét paní Javůrkové

Id: 47217

Portrét paní Javůrkové

  •  / Portrét paní Javůrkové / Václav Brožík

olej/plátno, rozměr 69 x 55 cm, signováno na zadní straně, na přední straně věnování, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu, původní stav, obraz konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 3939x

Vyvolávací cena:
35 000

98 000

Příhozy: 64