Čas na serveru 23:37:51

Václav Brožík
Portrét mladé ženy v černých šatech

Id: 295702

  •  / Portrét mladé ženy v černých šatech / Václav Brožík

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s dedikací, dobově rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 12287x

Vyvolávací cena:
12 000

165 000

Příhozy: 70