Čas na serveru 02:39:18

Václav Brožík
Portrét muže

Id: 1425

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Václav Brožík

olej/plátno/sololit, rozměr 35 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, na zadní straně pozůstalostní pečeť, rámováno

zobrazeno: 4300x

Vyvolávací cena:
30 000

31 000