Čas na serveru 11:13:32

Václav Brožík
Portrét muže

Id: 133601

Portrét muže

  •  / Portrét muže / Václav Brožík

kresba/lepenka, rozměr 37 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2125x

Vyvolávací cena:
6 000

15 000