Čas na serveru 15:42:16

Václav Brožík
Portrét šlechtice

Id: 408602

Portrét šlechtice

  •  / Portrét šlechtice / Václav Brožík

olej/dřevo, rozměr 32 x 26 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, provedena parketáž, spodní část desky prasklá, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou

zobrazeno: 8687x

Vyvolávací cena:
25 000

71 000