Čas na serveru 05:30:43

Václav Brožík
Studie rytíře

Id: 149601

Studie rytíře

  •  / Studie rytíře / Václav Brožík

akvarel/papír, rozměr 40 x 18 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2806x

Vyvolávací cena:
7 500

26 500