Čas na serveru 12:07:48

Václav Brožík
Trubači

Id: 208510

Trubači

  •  / Trubači / Václav Brožík
  •  / Trubači / Václav Brožík
  •  / Trubači / Václav Brožík

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 4493x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 77