Čas na serveru 21:44:06

Václav Brožík
U skleničky

Id: 354901

U skleničky

  •  / U skleničky / Václav Brožík

olej/plátno, rozměr 41 x 38 cm, značeno vpravo dole, rentoilováno, lokální oděrky v malbě, značně poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 4756x

Vyvolávací cena:
15 000

77 000

Příhozy: 62