Čas na serveru 18:59:31

Václav Brožík
V zahradě

Id: 453305

V zahradě

  •  / V zahradě / Václav Brožík
  •  / V zahradě / Václav Brožík
  •  / V zahradě / Václav Brožík
  •  / V zahradě / Václav Brožík
  •  / V zahradě / Václav Brožík
  •  / V zahradě / Václav Brožík

olej/plátno podložené kartonem, rozměr 60 x 38 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 3798x

Vyvolávací cena:
10 500

265 000

Příhozy: 58