Čas na serveru 02:06:11

Václav Brožík
Vojsko na pochodu

Id: 280007

Vojsko na pochodu

  •  / Vojsko na pochodu / Václav Brožík

kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr viditelný 64 x 95,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultován a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 4609x

Vyvolávací cena:
6 000

54 000