Čas na serveru 17:54:08

Václav Dobrý
Květinové zátiší

Id: 74206

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Václav  Dobrý

kombinovaná technika/pastel/tempera/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2012x

Vyvolávací cena:
800

1 100