Čas na serveru 20:18:06

Václav F. Ulšmíd
Interiér kostela

Id: 197102

Interiér kostela

  •  / Interiér kostela / Václav F. Ulšmíd

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, v minulosti obraz restaurován, poškozený rám

zobrazeno: 601x

Vyvolávací cena:
800

11 000

Příhozy: 56